Таксі Запоріжжя

Замовлення таксі.

Незважаючи на розвинену інфраструктуру громадського транспорту в Запоріжжі і на те, що кількість автомобілів, придбаних населенням зросла, послуга таксі в Запоріжжі, як і раніше користується попитом. Послугами таксі користуються в тих випадках, коли не можна спізнюватися.

Переваги звернення до послуг служби таксі.

По-перше, машину замовляють як незадовго до виїзду, так і за один або за двадцять днів, послуга називається: попереднє замовлення таксі. Машина подається справна з доглянутим і чистим салоном. У легальної службі таксі Метеор трудяться професійні та досвідчені водії, які оперативно та безпечно доставлять вас за потрібною адресою по Запоріжжю. Автомобілі оснащені необхідними засобами безпеки, в тому числі спеціальної аптечкою.
Професійні таксисти, згідно із законодавством, в обов’язковому порядку мають страховку на життя і здоров’я пасажирів. Крім цього, в службі таксі ведеться відкритий і чесний розрахунок вартості поїздки – диспетчер озвучує тариф перед поїздкою на таксі. Послуги таксі конфіденційні – ні водій, ні диспетчер не передають третім особам інформацію про час і місце призначення, за яким вас відвезли.

Види послуг Метеор.

Залежно від кількості пасажирів і обсягу багажу, на замовлення таксі приїжджає седан, універсал або мінівен.

Серед базових послуг таксі в Запоріжжі, можна відзначити:
– цілодобовий і оперативне замовлення таксі,
– трансфер в аеропорти і ж / д вокзали,
– доставка персоналу,
– обслуговування весіль та урочистостей,
– міжміські перевезення,
– зустріч на вокзалі або в аеропорту Запоріжжя.
Крім цього, служба таксі надає і інші послуги в Запоріжжі, пов’язані з перевезеннями пасажирів, за попереднім погодженням із замовником.

Замовивши машину зі служби таксі Метеор, можна сміливо бути впевненим, що автомобіль подадуть в обумовлений час. Це дозволяє планувати робочий день, і уникнути запізнень на заходи, авіарейси або відправку потяга в Запоріжжі.