Таксі Одеса

Таксі Метеор

Таксі Одеса спеціалізується на цілодобової перевезення пасажирів по місту Одеса та області. Замовлення таксі відбувається оперативно і в зазначений клієнтом час. У компанії працюють тільки професійні водії, які знають місто і здатні вибрати відповідний маршрут. Автомобілі в службі таксі Метеор постійно проходять технічний огляд, оснащені необхідними умовами комфорту і системою навігації. У таксистів великий стаж водіння автомобіля (від трьох років).

Замовлення таксі

Таксі в Одесі – один для кожного клієнта. Гарантована безпека перевезення пасажирів, комфорт при перевезенні пасажирів. Для того, щоб замовити таксі, Ви можете зателефонувати за номером 379, який вказаний на сайті і в «контактах», або залишити заявку на сайті, онлайн замовлення таксі.

У розпорядженні таксі великий парк автомобілів, в основному іноземних марок машин. Інформацію про оплату вимовить диспетчер при замовленні таксі, або виводиться на екран при замовленні таксі он-лайн.

Перелік послуг таксі в Одесі:
– пасажирські перевезення;
– технічна допомога при ДТП;
– перевезення малогабаритних вантажів;
– таксі категорії vip.

Послуги таксі постійно затребувані, тому в кожному місті є різні служби таксі. Переваги таксі Метеор в порівнянні з конкурентами:
– незрівнянна оперативність і пунктуальність. Оператори кол-центру моментально оброблять заявку і в короткі терміни відправлять автомобіль до місця призначення;
– велика кількість автомобілів, наявність вільних машин для вивозу клієнтів;
– в Одесі десять років спеціалізується на пасажирських перевезеннях, завдяки чому система роботи з замовниками налагоджена;
– ми використовуємо сучасні технології розрахунку вартості, яка ніколи не підвищується;
– нові автомобілі, постійно проходять технічний огляд, завдяки чому ситуацій з несподіваною поломкою при здійсненні замовлення не виникне.
Якщо ви хочете не турбуватися про поїздку з однієї частини міста Одеси в іншу, звертайтеся в Приїжджаючи до Одеси – Ви знайдете надійного партнера в даній сфері. У нас діє система знижок для постійних клієнтів.