Таксі Дніпро

Таксі Дніпропетровськ

Опинившись у незнайомому місті, люди користуються послугами таксі. Та й в житті кожної людини трапляються ситуації, коли потрібно скористатися цим видом транспорту.
Послуга таксі Дніпропетровськ поширена і затребувана. У місті налічується близько двадцяти фірм, що займаються перевезеннями пасажирів, вантажоперевезеннями, що надають послуги екватора. Таксі Метеор в Дніпропетровську обслуговує клієнтів в місті і в області.

Метеор таксі надає послуги:

«Авто няня». Водій може доставити дитину за вказаною адресою і передати батькам або бабусі. При необхідності дочекається дитини зі школи, тренуванні або басейну. «Кур’єр» передбачає доставку в строк речей клієнта за призначенням.

Клієнти можуть вибрати як недорогі пропозиції автомобілів економ – класу, вартість проїзду в яких становить мінімальну ціну за кілометр, так Еліт – або VIP – тарифи. Амбітні клієнти можуть замовити навіть марку автомобіля.
На вокзалі міста для приїжджих розміщений рекламний стенд, на якому вказані номери телефонів служби таксі Дніпропетровськ, тому краще не користуватися послугами таксистів – нелегалів, а звернутися в офіційну фірму Метеор. Автопарк регулярно проходить техогляд, до роботи допускаються тільки справні, чисті автомобілі, та й водії досвідчені, знають місто і не їздять по пробкам.
Для зручності клієнтів автомобілі таксі обладнані Wi-Fi доступом в інтернет, тому під час поїздки ви займаєтеся своїми справами.

Замовлення таксі Дніпропетровськ

Зробити замовлення таксі в Дніпропетровську, замовляйте за телефоном і on-line на сайті, через форму замовлення таксі, причому виклик автомобіля безкоштовний. Постійним клієнтам нараховують бонуси, які використовують як знижку при оплаті за проїзд. Оплату виробляють готівкою або використовувати безготівковий розрахунок для корпоративних клієнтів.
Служба таксі Дніпропетровськ постійно працює над поліпшенням і задоволенням запитів клієнтів, наданням послуг.