Таксі Київ

Таксі – замовити “Метеор” Бориспіль.

Таксі Бориспіль – найбільш затребувана перевезення. Більшу частину замовлень охоплюють поїздки аеропорт Бориспіль.
Служби таксі користуються попитом, адже пасажирські перевезення – забезпечує зручне пересування, з комфортом.
Сьогодні «Метеор» одна з числа найпопулярніших служб. У «Таксі Метеор» можна замовити машину в Бориспіль, з Борисполя за доступною ціною!

«Метеор» займається перевезенням:

 1. пасажирів;
 2. кур’єрською доставкою;
 3. доставкою документації;
 4. перевезенням невеликого за габаритних вантажів.

У Вас виникають питання з приводу “бронировки таксі в необхідний час, щоб уникнути запізнень на рейс?”, Питання “як встигнути на рейс?”, Тоді точні і великі відповіді Вам надасть наша диспетчерська служба.

Перевагами «Таксі Метеор» є:

  • оступні тарифи;
  • вибудувана дисконтна система;
  • професіоналізм диспетчерів;
  • професіоналізм водійського складу;
  • висока якість виконання послуг;

Виклик машини до терміналу аеропорту.

Кваліфікований персонал диспетчерської служби надасть Вам дані: про тарифну систему до Борисполю, про автопарк, про час приїзду машини. Доброзичливість і повне ознайомлення інформацією – ось переваги диспетчерської служби нашої фірми.
Диспетчерська служба допомагає водійського складу координувати свої дії використовуючи сучасні технології, а також передати всі відомості про Ваші замовлення.
Здійснюючи замовлення, необхідно озвучити диспетчеру: дату Вашого прильоту, дані про номер рейсу, Ваше прізвище, номер телефону. Замовивши наше таксі – Ви знаходите надійного помічника!

Тарифи перевезень.

Щоб дізнатися вартість проїзду в Бориспіль Вам достатньо помножити кілометри на тариф. Простий машини ви оплачуєте за тарифом паркування аеропорту.
Замовивши нашу машину – Ви обійдетеся без зайвих грошових витрат!
Додаткові послуги – безкоштовні!

Графік роботи при замовленні таксі в аеропорт.

Що стосується графіка роботи – таксі “Метеор” працює щодня. Дружний колектив, який складається з професіоналів: водіїв, диспетчерів – здійснює роботу в нічний і денний час. Наші співробітники орієнтовані на позитивний результат, на злагоджене виконання роботи і в чітко обумовлені терміни!

Які ще види послуг в аеропорт надає «Метеор” в Києві.

Види послуг: організація трансферів (раннє замовлених поїздок по маршруту вказаною замовником); замовлення зустрічі пасажира; обслуговування весіль (полегшує Ваші турботи, пов’язані з перевезенням гостей); кур’єрська доставка – відмінний помічник для юридичних осіб в доставці документації. З питаннями перевезення вантажу і вантажників, а також прокату машин: міавтобусов і мінівена – Ви також звертайтеся до нас.

Послуга трансфер: таксі з Києва в аеропорт.

Виїжджаючи в аеропорт Бориспіль або повертаючись з тривалої поїздки скористайтеся послугами служби «Метеор» – це гарант якості перевезень! Що стосовно часу, який йде на поїздки: з Києва в аеропорт – це 25 хвилин часу, з центральної частини Києва 40 – 45 хвилин.
Щоб уникнути непотрібної для Вас суєти (на пошуки автомобіля) – наше таксі сформувало для Вас послугу бронювання трансферу.
Метеор забезпечить своєчасну зустріч Вас в Борисполі. Досить набрати короткий номер 379 і призначити дату замовлення і точку призначення. Для людей, занурених в діловий світ, наше таксі гарантує що час на пошук авто не буде витрачено, адже фірма – гарантує забезпечення зустрічі в аеропорту з табличкою. Дана послуга замовлення в Бориспіль – безкоштовна.
Виклик машини, бажано здійснювати заздалегідь, за кілька днів до вильоту. Подача буде здійснюватися до відповідного терміналу аеропорту Бориспіль. Водій зустріне, надасть допомогу в переміщенні Вашого багажу.

Нашим замовникам надається можливість вибору потрібної для себе машини (марка, клас). Виклик таксі до терміналу Бориспіль, здійснений після прильоту, забезпечить приїзд машини через 25 хвилин. Ви за цей проміжок часу встигнете пройти паспортний контроль, забрати речі. А ось якщо через погіршення погоди, рейс затримується – «Метеор» передбачив додаткову послугу: півгодини часу очікування.
Професіоналізм нашого персоналу і чітка система виконання – Вас порадує!
Фірма містить в наявності імпортні та комфортні машини, мінівени, для ділових зустрічей – передбачений замовлення авто бізнес-класу, автобуси – допоможуть у перевезенні людей в значній кількості.
Перелік наших послуг – це надійна допомога в різних життєвих ситуаціях!

Наша фірма орієнтована на якість і створення комфортних умов для Вас. Цінова політика також Вас порадує! За доступну ціну ми зможемо надати для Вас необхідні в пересуванні послуги, по будь-яких маршрутах: з аеропорту по області, з Києва в аеропорт Жуляни, з Києва в аеропорт на таксі доставить швидко до терміналу Бориспіль!